
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 27 985 Ft
További Maxcom termékek: Maxcom Mobiltelefon
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 3.2" |
| Kijelző technológia | TFT |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | Nem |
Kamera | |
| Előlapi kamera | Nincs |
| Hátlapi kamera | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
Multimédia | |
| FM rádió | Van |
Adatátvitel | |
| Wi-Fi | Nincs |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.1 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM UMTS (3G) HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 1400 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Méretek | |
| Hosszúság | 129 mm |
| Szélesség | 58 mm |
| Vastagság | 11 mm |
| Tömeg | 115 g |
Funkciók | |
| Dual SIM | Nem |
| Beépített projektor | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.