További Honor termékek: Honor Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Mintha madártoll lenne a tenyeredben
Se ujjlenyomatok, se foltok nem tapadnak a lágy, sima felületre, és lekerekített sarkai is kellemesek a szemnek.
7.48mm vékony
179g tömeg
6.7", perem nélküli kijelző, bámulatos, valódi színekkel
A színek autentikus ábrázolása a világ csodáit kelti életre a kijelzőn.
6.7" FullView kijelző
93.6% képarány
90Hz képfrissítési ráta
Reggeltől estig óvja a szemeket
HONOR dinamikus fénytompító technológia szimulálja a természetes fény dinamikus változását, ezzel kímélve a szemeket.
A "Circadian Night" kijelző az emberi test esti melatonin termeléséhez igazítja a színhőmérséklet változását, garantálva a jó minőségű alvást.
Előlapi kamera:
16MP (f/2.45) A tényleges képfelbontás a rögzítési mód függvényében változhat.
Előlapi kamera funkciók: Fénykép, Portré, Mosolyrögzítés, Tükröződés, Kézmozdulatos vezérlés, MULTI-VIDEO, stb.
Nagy hangerejű mód, tisztább hangzással
A nagy hangerejű mód a lejátszáskor, valamint a hang- és videohívásokkor aktiválható. Egy dalról vagy szóról se maradhatunk le, és olyan, mintha egy minihangszóró lenne nálad.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2388 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.5 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 100 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 35 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 162.9 mm |
| Szélesség | 74.5 mm |
| Vastagság | 7.5 mm |
| Tömeg | 179 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.