
Minden termékünk bontatlan, eredeti dobozában! 27%-os ÁFA!
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.1 GHz |
| RAM mérete | 16 GB |
| Tárhely mérete | 1000 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 419 870 Ft
További Google termékek: Google Mobiltelefon
Tartósságra tervezve.
A Pixel megbirkózik a mindennapok során előforduló leejtésekkel, a ráfröccsenő folyadékokkal és a porral. A kijelző pedig karcolás- és repedésálló Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 üveggel készült.
A fenntarthatóság jegyében tervezve.
A Pixel 9 Pro XL újrahasznosított fémeket, üveget és műanyagot tartalmaz. A keret 100%-ban újrahasznosított alumíniumból készül. A csomagolás 100%-ban műanyagmentes.
Profi szintű fotók és videók.
A három hátlapi kamera az eddigi legerősebb Pixel kamera. Közeli felvételek a 30-szoros nagy felbontású zoommal. Szuperéles, nagy felbontású videóminőség, gyenge fényviszonyok mellett és távolról is.
Továbbfejlesztett kamera. A következő szint.
A díjnyertes Pixel kamera 50 MP-es fő szenzorral rendelkezik a hihetetlen kép- és videóminőség érdekében. Az elképesztő makrofókuszt pedig a 48 MP-es ultraszéles kamera biztosítja.
Az apró a legnagyobb.
Az ultraszéles objektívvel a makrofókusz a legapróbb részletekről – esőcseppek, hópelyhek, szirmok, fűszálak – is csodás felvételeket készít.
42 MP-es előlapi kamera a szuper éles szelfikhez.
Szuperszéles, 103°-os látótér, különálló autofókusz és 30%-kal jobb teljesítmény gyenge fényviszonyok mellett.
A videózoomolás terén az első.
A Pixel 9 Pro XL ötvözi a nagy teljesítményű teleobjektívet és a továbbfejlesztett videófeldolgozást, így a nagy felbontású zoom videókhoz funkcióval akár 20-szoros zoommal is rázkódásmentes és kiváló minőségű videót készíthet.
Szerezzen válaszokat a valósággal kapcsolatban.
Készítsen fotót, és szerezzen válaszokat a Geminitől – megmentheti például haldokló növényét, receptet kaphat a hűtőben lévő hozzávalókkal stb.
Azonnali inspiráció.
A Gemini segít beindítani hatékonyságát és kreativitását – ötletelhet, jegyzeteket készíthet, tervezhet és egyéb tevékenységeket végezhet.
Bekarikázással keresés. Azta!
Csak karikázza be, amiről több információt szeretne, legyen az kép, szöveg vagy videó. A Pixel gyorsan megtalálja – ki sem kell lépnie az appból.
Engedje szabadon a varázslatot.
A Pixel 9 Pro XL fejlett szerkesztőeszközeivel és AI-alapú eszközeivel hozzáadhatja saját kreatív látásmódját fotóihoz.
Csoportképek, amelyek az egész csoportnak tetszenek.
Lenyűgöző csoportképek az Automatikus legjobb felvétel funkcióval. A Pixel vagy akár Ön is kiválaszthatja az emberek legjobb arckifejezését.
Zoomoljon. Fotózzon. Nagyítson vagy kicsinyítsen tovább.
A Zoom Enhance segítségével még közelebb kerülhet, még a nagyítás után is. Az AI javítja a részleteket és a minőséget, így a fénykép élesnek tűnik.
Briliáns és fényes Super Actua kijelző.
Az eddigi legfényesebb, leglenyűgözőbb Pixel kijelzővel élethű színeket fog látni, még napfényben is. A zökkenőmentes játék és görgetés érdekében pedig akár 120 Hz-re is képes.
Lehengerlő teljesítmény.
A Pixel 9 Pro XL a leggyorsabb teljesítményre képes a Pixelek közül, és 16 GB RAM-mal rendelkezik, hogy a Google legfejlettebb mesterséges intelligenciáját használhassa.
Szupergyors töltés, egész nap teljesítő akkumulátor.
A Pixel 9 Pro XL akkumulátora több mint 24 órán át bírja és akár 100 órán át Extrém akkumulátorkímélő móddal. Az 55%-os töltéshez elég nagyjából 30 perc.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.1 GHz |
| RAM mérete | 16 GB |
| Tárhely mérete | 1000 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.8" |
| Kijelző felbontása | 2992 x 1344 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 42 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 17 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.8 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 113 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 5060 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 37 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 23 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 162.8 mm |
| Szélesség | 76.6 mm |
| Vastagság | 8.5 mm |
| Tömeg | 221 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | B |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.