| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 218 000 Ft
Fotós képességei miatt választottam. Nagyon sokoldalú a fotózás terén, rengeteg beállítási lehetőséggel. Autó és manuális módban is kiváló. Alapból...
Aki fotózáshoz veszi, nem fogja megbánni. Sok mindent ki lehet ho...
Gyenge az akksija, de 1 napot kibír. Az ikonokat lecsréltem másra...
További Google termékek: Google Mobiltelefon
A Google Pixel 8 Pro a lehető legjobbat hozza ki az Androidból
Ismerd meg a Pixel 8 Prót, a Google által tervezett telefont, amelynek középpontjában a még személyesebb élményt nyújtó mesterséges intelligencia áll. A Google Pixel 8 Pro szó szerint tele van egyedülálló funkciókkal, amelyeket a nagy teljesítményű Google Tensor G3 chip hajt. Bónuszként pedig hihetetlen 7 évnyi biztonsági frissítést és az Android operációs rendszer új verzióit kapod. Ilyen telefont szeretnél a zsebedben tudni!
Bámulatos 120 Hz-es OLED kijelző kompaktabb csomagolásban
Ezt a kijelzőt egyszerűen imádni fogod! A Google Pixel 8 Pro telefon a jól formázott éleknek köszönhetően remekül fekszik a kézben. 6,7 hüvelykes Super Actua Pro OLED kijelzője akár 2400 nites fényerővel rendelkezik, amely 120 Hz-en hihetetlen látványt nyújt. A nagy kontraszt és a 2 992 x 1 344 pixeles felbontás kiválóan alkalmas mindennapi használatra, valamint játékhoz és filmnézéshez. Természetesen az Always-on funkció akkor is megjeleníti az értesítéseket, ha a telefon le van zárva. És ne feledkezzünk meg arról sem, hogy közvetlenül a kijelzőbe rejtett ujjlenyomat-olvasó is rendelkezésre áll, magát a kijelzőt pedig a karcálló Gorilla Glass Victus 2 védi a karcolásoktól.
Örökítsd meg életed pillanatait tökéletes minőségben a Google Pixel 8 Pro telefonnal
Míg más telefonoknál több objektívből álló hatalmas szigetekre van szükség, a Google Pixel 8 Pro mindössze két érzékelőt használ. Ennek ellenére semmi sem akadályozza meg abban, hogy gyönyörű képeket készítsen. A Pixel 8 Pro telefon egy 50Mpx-es fő kamerát kapott f/1.7 rekeszértékkel, valamint egy 48Mpx-es kiegészítő nagylátószögű érzékelőt 126°-os szöggel és f/2.2 rekeszértékkel. És ott a 48Mpyx-es teleobjektív is f/2,8-as rekeszértékkel, optikai stabilizátorral és 5x optikai (akár 30x hibrid) zoommal. A telefon akár 4K felbontású videók készítését is támogatja 60 fps sebességgel, a maximális képkockasebesség 240 fps a klasszikus Full HD felbontásnál érhető el. A Google Pixel 8 Pro okostelefon szelfikamerája 10,5Mpx felbontású, és olyan funkciókat támogat, mint az automatikus HDR és a Full HD videofelvétel.
A Google Pixel 8 Pro igazi bajnok, ha a fényképezésről van szó. Rendelkezik például fejlett videostabilizálással, éjszakai színosztályozással, éjszakai videofelvétellel, pontos arcárnyalatok rögzítésével, a háttérben lévő tárgyak törlésével (videókban és hangfelvételekben), valamint éjszakai égbolt rögzítésével.
És az a funkció, amellyel a Google Pixel 8 Pro telefonnal több emberrel több képet készíthetsz egy kihívást jelentő jelenetről, egyszerűen fantasztikus. Ezután pedig kiválaszthatod a legjobb arckifejezéseket az egyes személyekhez, és így tökéletes fotót készíthetsz. Mindez a fejlett mesterséges intelligencia integrációnak és a nagy teljesítményű Google Tensor 3 chipnek köszönhetően lehetséges.
A Pixel 8 Pro telefont a Google egyedülálló 4 nm-es Tensor G3 lapkakészlete hajtja, amelyhez a Titan M2 biztonsági chip és a Mali-G715 grafikus chip társul. Ez egy 9 magos chip, amelynek neurális egysége 10x nagyobb teljesítményű, mint a Pixel 6-ban található első generációs Tensor chip.
A Google Pixel 8 Pro telefon operációs rendszere az Android 14. A rendszer kibővítette a zárolt képernyő testreszabási lehetőségeit, és a felhasználók már előre elkészített sablonok közül választhatnak egyedi betűtípusokkal, widgetekkel, színekkel stb. A zárolt képernyő kihasználhatja a mesterséges intelligencia képességeit is, amelyek például az időjárás alapján változtatják a hátteret. Az új háttérkép-generátor mesterséges intelligenciát is használ. A Google 7 évig tartó prémium biztonsági frissítéseket is kínál az új Pixel 8-hoz.
A Google Pixel 8 Pro okostelefon kínálatában az NFC támogatás is szerepel. Ez lehetővé teszi a kompatibilis eszközök gyorsabb párosítását, vagy mobilfizetés segítségével vásárolhatsz.
A Google Pixel 8 Próval mindig naprakész és biztonságos rendszerrel rendelkezhetsz
Ha olyan okostelefont keresel, amely igazán hosszú ideig bírja, akkor ne is menj tovább. Teljesen egyértelmű, hogy a Pixel 8 Pro telefonok a gyárból a teljesen új Android 14-gyel kerülnek ki. A rekord hosszúságú, 7 évig tartó teljes körű szoftvertámogatás azonban egyedülálló a piacon. A Pixel készülékek jellemzője az ún. Feature Drops, azaz a masszív funkciófrissítések. Ezek évente többször is elérhetőek, és olyan területeken tartalmaznak fejlesztéseket, mint a biztonság, a kamera és még sok más. Például automatikusan frissítéseket kaphatsz kedvenc funkcióihoz - például a Night Sight, a Call Assistant, a Magic Eraser és a Recoder -, amelyekhez nem kell új telefont vásárolnod.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2992 x 1344 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív LTPO OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 10.5 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 20 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.8 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 113 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5050 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 23 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 162.6 mm |
| Szélesség | 76.5 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Tömeg | 213 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.