| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.85 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 133 100 Ft
További Google termékek: Google Mobiltelefon
A Google Pixel 7a 5G 128GB kék kivitelben az Androidot lehető legjobb formáját hozza
Nem akarsz többé az Android frissítések állandó hiányával foglalkozni, és helyette a legújabb funkciókat szeretnéd? Ha igen, akkor a Google Pixel 7a 5G neked készült, ugyanis a Google 5 évig garantálja a funkcionális és biztonsági javításokat. Számíthatsz a zökkenőmentes működésre és az összes Google-szolgáltatás kiváló integrációjára. Emellett prémium fotóminőséget, extra erős chipsetet mesterséges intelligencia-támogatással vagy vonzó designkoncepciót kapsz. Ez az a fajta telefon, amelyet egyszerűen a zsebedben szeretnél tudni.
Elképesztő 90 Hz-es OLED kijelző HDR és Always-on támogatással
A Google Pixel 7a 5G gyönyörű, 6,1"-es AMOLED kijelzővel rendelkezik, így mindenben elmerülhetsz, amelyet a telefonon csinálsz. A nagy kontraszt és a 2 400 x 1 080 képpontos felbontás jó a mindennapi használathoz, valamint játékhoz vagy filmnézéshez. Az Always-on funkció magától értetődik, amely értesítéseket jelenít meg, amikor a telefon le van zárva. És ne feledkezzünk meg arról sem, hogy közvetlenül a kijelzőbe rejtett ujjlenyomat-olvasó is található a készüléken, magát a kijelzőt pedig karcálló Gorilla Glass 3 réteg védi akarcolásoktól.
Rögzítsd életed tökéletes minőségben a Google Pixel 7a 5G telefonnal
Míg más telefonoknál objektívek tömegére van szükség, a Google Pixel 7a 5G csupán kettőt használ. És mégis, kivételes minőségű fényképeket készíthet vele. A Pixel 7a 5G 64Mpx-es főérzékelővel érkezik (72%-kal nagyobb fotóérzékelő, amely 44%-kal több fényt rögzít, mint az előző generáció), amelyet f/1,9-es rekeszérték és 13Mpx-es kiegészítő nagylátószögű kamera egészít ki 120°-os látószöggel és f/2,2-es rekeszértékkel. A telefon akár 4K felbontású videók készítését is támogatja 60 fps sebességgel, a maximálisképkockasebesség 240 fps a klasszikus Full HD felbontásnál érhető el. A Google Pixel 7a 5G okostelefon szelfikamerája 13Mpx-es felbontású, és olyan funkciókat támogat, mint az automatikus HDR és a 4K videofelvétel.
A Google Pixel 7a 5G okostelefon innovatív kialakítása
A Google népszerű telefonjának hetedik generációja nemcsak csúcsteljesítményt, hanem érdekes és innovatív designkoncepciót is kínál. A Google Pixel 7a 5G telefon tervezési magja alumíniumkeret, és az általános tartósság jegyében IP67-es tanúsítvánnyal rendelkezik. A víz alá merüléssel is megbirkózik. A legszembetűnőbb designelem kétségtelenül az újrahasznosított alumíniumból készült, vízszintesen elhelyezett fotomodul, amely a telefonok hátlapját két egyenlőtlen részre osztja, és meglehetősen domború. Akárhogy is, a formatervezés rendkívülsikeres, így a Pixel 7a 5G telefon egyszerre tűnik takarékosnak, mégis eredetinek és játékosnak.
Az új Google Pixel 7a 5G telefonok másik várható jellemzője a processzor. A Google kifejlesztette saját chipkészletének második generációját, a Google Tensor G2-t. Nyolcmagos 5 nm-es architektúrára épül, és akár 60%-os teljesítménynövekedésre is számíthatunk a Pixel 6-hoz képest, amely hatalmas változást jelent. Egy TPU (Tensor Processing Unit) is rendelkezésre áll a gépi tanuláshoz és egy Titan M2 biztonsági koprocesszor. A nagyszerű Android-optimalizálásnak köszönhetően a Pixel 7a 5G telefon sebessége valóban kiemelkedő.
A Google Pixel 7a 5G telefon operációs rendszere az Android 13 a Pixel UI vállalati kiterjesztéssel. A jelenlegi verzió a nagyfokú testreszabhatóságra épül, amelyet a Google Material You-nak nevez. Például teljesen testre szabhatod vele a telefonod színvilágát. A Google az új Pixel 7a készülékhez még 5 évig tartó biztonsági frissítéseket is kínál, és plusz bónuszként exkluzív, valós idejű, offline fordítási lehetőséget ad a nyelvek között.
A Google Pixel 7a 5G okostelefon az NFC támogatását is tartalmazza. Ez lehetővé teszi a kompatibilis eszközök gyorsabb párosítását vagy a mobilfizetés használatát a vásárlásokhoz.
A Google a biztonságra, a felhasználói adatok védelmére és az adatvédelemre összpontosít. Ezért a Google Pixel 7a 5G telefon a Google One csomag részeként képes lesz VPN-szolgáltatásokat használni. Amikor bekapcsolsz egy VPN-t, minden online adatátvitel egy erősen titkosított alagúton keresztül történik. Ezt a VPN-alagutat a Google üzemelteti biztonságos szervereken világszerte.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.85 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 20 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4385 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 7.5 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 152 mm |
| Szélesség | 72.9 mm |
| Vastagság | 9 mm |
| Tömeg | 194 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.