További Google termékek: Google Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
A Google Pixel 6 Pro telefonnal a maximumot hozhatod ki az Android rendszerből
A Google Pixel 6 Pro a legújabb telefon egyenesen a Google-től így tökéletesen zökkenőmentes működésre és a Google szolgáltatások csúcskategóriás integrációjára számíthatsz. És mindig az Android legújabb verziója fut rajta. Emellett a Google merész tervezési újítással rukkolt elő egy nem szokványos fotómodul vagy a saját gyártású, teljesen új chip formájában. Milyen újdonságok várnak még rád?
Nagyszerű 120Hz-es LTO kijelző HDR10+ támogatással
A Google Pixel 6 Pro egy 6,71"-es, ívelt LTO kijelzővel büszkélkedhet, amely tökéletesen von bele mindenbe, amit a telefonodon csinálsz. A magas kontraszt és a 3 120 x 1 440 pixeles felbontás jó paraméternek számít a mindennapi használathoz, valamint játékokhoz vagy filmnézéshez. Az ujjlenyomat-olvasót közvetlenül a kijelzőbe rejtették, az ellenálló Gorilla Glass Victus réteg pedig megakadályozza az előlap karcolódását.
A Google Pixel 6 Pro a következő szintre emeli a mobilfotózást
Az egyedülálló, lapos paneles fotómodul kialakítása egy vadonatúj érzékelőn alapul. A Google Pixel 6 Pro esetében értékelni fogod az 50Mpx-es fő és a 12Mpx-es kiegészítő nagylátószög jelenlétét. A telefon akár 4K felbontású videók készítését is támogatja 60 fps sebességgel, a maximális 240 fps képkocka sebességet a klasszikus Full HD felbontásnál éri el. A Pixel 6 Pro egy bónusz 48Mpx-es teleobjektívvel és 4x-es optikai zoommal egészül ki. A Google Pixel 6 Pro okostelefon szelfi kamerája 12 Mpx felbontású, és támogatja például az automatikus HDR funkciót és a Full HD videókkészítését.
A Google Pixel 6 Pro okostelefon innovatív formatervezése
A Google népszerű mobiljának hatodik generációja egyszerre kínál csúcsteljesítményt és innovatív megjelenést. A Google Pixel 6 Pro formatervezési magja az alumíniumkeret, az általános tartósság pedig IP68-as tanúsítvánnyal rendelkezik. Még a víz alatti merülést is kibírja. A legszembetűnőbb designelem kétségtelenül a vízszintesen elhelyezett fotómodul, amely a telefonok hátlapját két egyenlőtlen részre osztja, és meglehetősen kiemelkedik. A Google egyébként is mindig két szín kombinációjához nyúlt, amely szerény, ugyanakkor eredeti és játékos megjelenítést kölcsönöz a a Pixel 6Pro telefonnak.
A Google Pixel 6 Pro-t Google Tensor chip hajtja
Az új Google Pixel 6 Pro telefonok másik várható jellemzője a processzor. Valójában a Google kifejlesztette saját, Google Tensor nevű lapkakészletét. A nyolcmagos 5 nm-es architektúrára épül, és elméletileg 80%-os teljesítménynövekedést fogunk látni a Pixel 5-höz képest, amely valóban hatalmas ugrásnak számít. Ez a két erős, két szupererős és négy energiatakarékos mag kombinációjának köszönhető. A chip többek között jelentősen fejlett mesterséges intelligenciával dolgozik, amelynek például a Google Pixel 6 Pro-val készített fényképek minőségében kell tükröződnie.
Mindig a legújabb és legbiztonságosabb Android rendszer
A Google Pixel 6 Pro operációs rendszere az Android 12, a Pixel UI vállalati kiterjesztéssel. Ez a jelenlegi verzióban, amelyet a Google Material You-nak nevez, a nagyfokú testreszabhatóságra épül. Például teljesen az ízlésed szerint alakíthatod a telefon színsémáját. A Google az új Pixel 6 Pro-t 5 évig tartó prémium biztonsági frissítésekkel is kínálja, és bónuszként exkluzív, valós idejű offline fordítási lehetőséget ad a nyelvek között.
A Google Pixel 6 Pro NFC-s fizetésre is képes
A Google Pixel 6 Pro okostelefon repertoárjában az NFC támogatás is megtalálható. Ezáltal gyorsabbá válik a kompatibilis eszközök párosítása vagy a vásárláshoz szükséges mobilfizetés.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.71" |
| Kijelző felbontása | 3120 x 1440 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív LTPO AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 11.1 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 20 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/3.5 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 104 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera gyújtótávolsága | 17 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5003 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 23 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 163.9 mm |
| Szélesség | 75.9 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Tömeg | 210 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.