További Apple termékek: Apple Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Apple A14 Bionic |
| Processzormagok száma | 6 magos |
| Processzor sebessége | 3.01 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Elit brigád
5G-vel hasít. Az A14 Bionic, a leggyorsabb okostelefonchip hajtja. Teljes előlapos OLED-kijelzője van. A Ceramic Shield négyszer jobban állja az esést. Minden kameráján ott az Éjszakai mód. Ez az iPhone 12.
Ceramic Shield. Anyagában erősebb
A legerősebb üvegborítás okostelefonon eddig is az iPhone‑é volt. Az iPhone 12-vel csak úgy szárnyalhattuk túl a korábbi modellek strapabírását, ha behozunk egy vadonatúj anyagot.
Nanoméretű kerámiakristályok
Itt lép láthatatlanul a képbe a Ceramic Shield. Az üveg belső szerkezetébe nanoméretű kerámiakristályokat építettünk be, melyek keményebbek a legtöbb fémnél. Egyszerűen hangzik, ugye ? Valójában elképesztően bonyolult – a kerámia ugyanis nem átlátszó. A kristályok típusát és a kristályosság mértékét beállítva sikerült egy olyan különleges összetételt kialakítanunk, ami teljesen kiaknázza a kerámia ellenálló képességét, miközben átlátszó marad. Ez a technológiai áttörés tette lehetővé, hogy a Ceramic Shieldet a kijelzőinkben is felhasználjuk. Most elsőként jelenik meg okostelefonon, és erősebb bármelyik okostelefon-üvegnél.
Dupla ioncserés eljárás
Nagyon fontos, hogy az üveg ne csak erős legyen, hanem karcálló is. Ezért ugyanazzal a dupla ioncserés eljárással tettük ellenállóvá a mindennapos használatból fakadó karcolásokkal és kopással szemben, amit már a hátlap üvegénél is sikeresen alkalmaztunk.
Négyszer erősebb védelem, ha leejted
A Ceramic Shielden kívül van még valami, aminek köszönhetően az előlap igazán bírja a strapát: a kijelző egy síkban van a telefon szélével. Így még nagyobb védelmet ad. A korábbiakhoz képest négyszer olyan jól bírja, ha leejted – egy év alatt e téren iPhone még nem tett ekkora előrelépést.
Hű, ez hasít
Az 5G-vel észbontóan gyorsan megy minden az iPhone-odon. Akár útközben is letölthetsz vele filmeket, jobb minőségű videókat streamelhetsz, és mobilneten is HD-ben FaceTime-ozhatsz. Sokkal kevesebb akadozással. Mindezt ráadásul még több helyen élvezheted, mert az iPhone 12-nek van világszerte a legnagyobb 5G-lefedettsége.
Az 5G-hez tervezett iPhone
Egyedi, rendkívül érzékeny és hihetetlenül hatékony antennákat és rádiófrekvenciás alkatrészeket terveztünk. Ezután minden okostelefonnál több 5G-sáv támogatását építettük be az iPhone 12-be, hogy még több helyen használhasd az 5G hálózatokat.
Optimalizált szoftver
Az alkalmazásoktól a rendszerszintű szolgáltatásokig az egész szoftveres környezetet megvizsgáltunk, és úgy optimalizáltuk, hogy ki tudja használni az 5G minden előnyét. Számos app anélkül is ki tudja aknázni az 5G sebességét, hogy több energiára lenne szüksége.
Az intelligens adatforgalmi mód hatékonyan gazdálkodik az energiával
Az iPhone‑on nemcsak gyorsabb az 5G, de okosabban is vált át. Ha egy művelet nem igényel 5G-sebességet – például a háttérben futó szoftverfrissítés – a telefonod automatikusan LTE‑re vált, hogy kevésbé merítse az akkumulátort. De amint olyasmibe fogsz, amihez kell a gyors kapcsolat – például letöltesz egy egész évadot a kedvenc sorozatodból –, az iPhone 12 átkapcsol 5G-re. Természetesen azt is beállíthatod, hogy a telefonod mindig az 5G-t használja, amikor csak lehet.
És mindez még csak a kezdet
A szolgáltatókkal közösen végzett nagy léptékű mérnöki és tesztelési munkával optimalizáltuk az 5G hálózatok működését. Az eddigi eredmények: lenyűgöző sebességek a gyakorlatban, jobb minőségű hívások, hosszabb aksiüzemidő és lefedettség az egész világon. Ez az 5G – iPhone‑stílusban.
Az A14 Bionic a leggyorsabb okostelefonchip
A lehetőségek határait feszegeti. A Neural Engine például több billió műveletet végez el másodpercenként. Dolby Visionben is videózhatsz vele – erre még a profi filmes kamerák sem képesek. Emellett szuperhatékony, hogy az aksid tovább bírja. Sőt már olyasmik futtatására is felkészült, amik még a kanyarban sincsenek.
Tiéd a pálya, övé a munka
A Smart HDR 3 kiegyensúlyozza a felvétel elemeit. Ezen a fotón például úgy hozza ki a fotóalany és a fák részleteit, hogy közben az ég kékje még déli napfényben is ugyanolyan élénk marad. Az arcokon kívül már a jeleneteket is képes gépi tanulás segítségével felismerni, majd szükség szerint módosítja az élességet, a színeket és a fehéregyensúlyt. Még erős fényben is fantasztikus teljesítményt nyújt, ahogy visszaadja a textúrákat, a bőr tónusát, a színek telítettségét és a többi részletet – így lesz minden képed szenzációsan élethű.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Apple A14 Bionic |
| Processzormagok száma | 6 magos |
| Processzor sebessége | 3.01 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Kijelző felbontása | 2532 x 1170 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super Retina XDR OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 23 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.6 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 13 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | Lightning csatlakozó |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 2815 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 20 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 146.7 mm |
| Szélesség | 71.5 mm |
| Vastagság | 7.4 mm |
| Tömeg | 162 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Apple mobiltelefonok | Apple iPhone 12 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.