| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Apple A13 Bionic |
| Processzormagok száma | 6 magos |
| Processzor sebessége | 2.66 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 232 915 Ft
További Apple termékek: Apple Mobiltelefon
Nagyon el van találva.
Az új duplakamera-rendszerrel még többet örökíthetsz meg a körülötted lévő világból. Az eddigi leggyorsabb okostelefonchipnek és az egész napos aksiüzemidőnek köszönhetően kevesebb töltéssel több lehetőséget ad a kezedbe. És a legjobb minőségű okostelefonos videókon emlékeid is minden eddiginél szebben mutatnak majd.
Művészet vele rossz fotót lőni.
Vadiúj duplakamera-rendszer. A széles látószög még szélesebb lett. A megújult kezelőfelületen az új ultraszéles látószögű kamera mutatja, mi történik a képmezőn kívül, amit akár le is fotózhatsz. A videókat mostantól épp olyan egyszerűen készítheted és szerkesztheted, mint eddig a fotókat. A világ legnépszerűbb kameráján keresztül most teljesen új látószögből láthatod a világot.
Vedd fel és szerkeszd a legjobb minőségű okostelefonos videókat.
Az iPhone 11 minden kamerájával gyönyörű és tűéles 4K-s videókat készíthetsz 60 képkocka/s sebességgel. Az ultraszéles látószögű kamerával négyszer nagyobb területet foghatsz be, így tökéletes az akciófotózáshoz – mondjuk amikor frizbizel a kutyáddal. Ha egy előadást veszel fel, például a gyereked zongoravizsgáját, és belezoomolsz a képbe, a hang automatikusan igazodik a videóhoz. És már a videókat is pont olyan könnyedén szerkesztheted, mint a fotókat.
Új, ultraszéles látószögű kamera.
Gondolkodj nagyban – az új ultraszéles látószögű kamerával az eddiginél négyszer több minden fér rá a képre. Teljes szépségükben megörökítheted a végtelenbe nyúló tájakat. A fesztiválfotóra ráfér a közönség és a zenekar is. És a nyaralás képein sem kell választanod a család és a táj között – amiért átutaztátok a fél világot.
Bemutatjuk az Éjszakai módot.
Éjszakai fotózáskor sem kell a sötétben tapogatóznod. Amikor kevés a fény, automatikusan bekapcsol az új Éjszakai mód, hogy eddig sosem látott minőségű képeket készíthess. Nem kell vakuznod, a színek természetesebbnek hatnak, a fotók pedig világosabbak.
Új távlatok a portréfotózásban.
Újfajta portrékat készíthetsz, és a megvilágítást is többféleképpen beállíthatod, miközben az iPhone 11 két kamerája tökéletesen együttműködve lenyűgöző képeket alkot. És a Portré mód már minden kedvenc fotótémáddal működik – két- és négylábú barátaidról is ragyogó képeket készíthetsz.
A legbiztonságosabb arcazonosítás okostelefonon.
A Face ID-val azonnal feloldhatod iPhone-odat, és még biztonságosabb, mint a Touch ID. Egy szempillantás alatt bejelentkezhetsz az appokba és felhasználói fiókokba, vagy fizethetsz az Apple Payjel. Beállítása pedig gyors és egyszerű.
Ultraszélessávú technológia már az iPhone-on is.
Az új Apple-tervezésű U1 chip ultraszélessávú technológiával teszi lehetővé a térérzékelést, így az iPhone 11 pontosan meg tudja határozni a többi U1 chipes Apple eszköz helyét. Mintha saját GPS-ed lenne a nappalidhoz. Ha meg szeretnél osztani valakivel egy fájlt AirDropon, fordítsd iPhone-odat az iPhone-ja felé, és ő lesz az első a listában.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Apple A13 Bionic |
| Processzormagok száma | 6 magos |
| Processzor sebessége | 2.66 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Kijelző felbontása | 1792 x 828 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 23 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 13 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | Lightning csatlakozó |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Galileo QZSS |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 3110 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 7.5 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 150.9 mm |
| Szélesség | 75.7 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Tömeg | 194 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Apple mobiltelefonok | Apple iPhone 11 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.