
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.

| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 9000 Btu/óra |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 2.5 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (Btu/óra) | 8500 Btu/óra |
| Fűtő funkció | |
| Automatikus tisztítás | |
| Wi-Fi | |
| Távirányító | |
| Zajszint | 64 dB |
| Méretek | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 129 900 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mobil klíma
Energiatakarékos készenléti üzemmód
6. Érzék szenzortechnológia
Jet (gyorshűtés) funkció
Whirlpool mobil légkondicionáló, 6. érzék funkcióval, hatékony energiafelhasználással. A készülék rendelkezik páramentesítő funkcióval, around-U funkcióval, és auto-újraindítással, valamint alvás üzemmóddal is.
A készülékhez tartozék a távirányító.
A kerekeknek köszönhetően a készülék rendkívül könnyen mozgatható.
Programok:
Hangnyomás zajszint IDU - Csendes üzemmód: 48 dB
Hangnyomás zajszint IDU - Alacsony ventilátorsebesség: 50 dB
Hangnyomás zajszint IDU - Közepes ventilátorsebesség: 51 dB
Tartozékok:
Kivehető és mosható szűrő
Silver ion szűrő
HEPA szűrő
Funkciók:
- Hűtés 2800W
- Ventillálás
- Párátlanítás
6.ÉRZÉK: A hőmérséklet szenzor automatikusan értékeli a helyiség hőmérsékletét.
Sleep mode: Az alvó funkció automatikusan szabályozza a légáramlási sebességet, és ideális esetben beállítja a hőmérsékletet attól függően, hogy hűtési vagy fűtési üzemmódban van. A hőmérséklet, akár 8 órán keresztül is fenntartható, és maximális kényelmet biztosít alvás közben.
Műszaki adatok:
Zaj: 48-51 dB(A)
Ajánlott szobaméret(max.): 120 m³
Magasság: 744 mm
Szélesség: 448 mm
Mélység: 400 mm
Súly: 35 kg
Energiaosztály: A
Szín: szürke/fekete
Hűtési gáz: R290
Melegítési erő (W): 1.03
• A szett növeli készüléke hatékonyságát, mivel megakadályozza a légmozgást a kültér és a beltér között.
• Alumínium, fa és műanyag ajtókhoz és ablakokhoz is használható.
• A tépőzáraknak köszönhetően könnyedén telepíthető és eltávolítható.
• Minden mobil légkondicionálóhoz használható.
A garancia regisztrációhoz kötött!
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 9000 Btu/óra |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 2.5 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (Btu/óra) | 8500 Btu/óra |
| Fűtő funkció | |
| Automatikus tisztítás | |
| Wi-Fi | |
| Távirányító | |
| Zajszint | 64 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 44.8 cm |
| Magasság | 74.4 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Tömeg | 35 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.