További Western Digital termékek: Western Digital Belső merevlemez
| Kapacitás | 500 GB |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 64 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 3 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA2 SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 101.6 mm |
| Magasság | 26.1 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Kapacitás | 500 GB |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 64 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 3 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA2 SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 101.6 mm |
| Magasság | 26.1 mm |
| Mélység | 147 mm |
| Tömeg | 450 g |
| Átmérő | 3,5 inch |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.