Képernyő | |
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 139 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 179 990 Ft
További Tesla termékek: Tesla LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 139 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x10W |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | webOS |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 122.8 cm |
| Magasság (talppal) | 74.8 cm |
| Mélység (talppal) | 28.5 cm |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 130 W |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 300 x 200 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.