Képernyő | |
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 189 cm |
| Képátló (inch) | 75 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 384 500 Ft
További TCL termékek: TCL LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 189 cm |
| Képátló (inch) | 75 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Van |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x22.5W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| Operációs rendszer | GoogleTV |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 166.6 cm |
| Magasság (talppal) | 102.8 cm |
| Mélység (talppal) | 34.3 cm |
| Tömeg (talppal) | 23.9 kg |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 400 x 400 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.