Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 190 cm |
| Képátló (inch) | 75 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Hang |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 066 800 Ft
További Sony termékek: Sony LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 190 cm |
| Képátló (inch) | 75 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Hang | |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 167.5 cm |
| Magasság (talppal) | 103.6 cm |
| Mélység (talppal) | 39.9 cm |
További tulajdonságok | |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 300 x 300 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.