Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 108 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 500 390 Ft
További Sony termékek: Sony LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 108 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Fényerő | 450 cd/m2 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók | HDMI Komponens USB csatlakozó Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet Fejhallgató csatlakozó |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 96.4 cm |
| Magasság (talppal) | 56.3 cm |
| Mélység (talppal) | 6.9 cm |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.