További Samsung termékek: Samsung LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 165 cm |
| Képátló (inch) | 65 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 165 cm |
| Képátló (inch) | 65 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 50 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Nincs |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 144.9 cm |
| Magasság (talppal) | 90.6 cm |
| Mélység (talppal) | 28.2 cm |
| Tömeg (talppal) | 20.9 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 135 W |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
O2 TV, YouTube, Netflix, HBO Max, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook, Apple TVCsatlakozásVezeték nélküli kapcsolat WiFi , Bluetooth , Apple AirPlay 2 , DLNABe- és kimenetek USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Digitális optikai/digitális hangkimenet, CI+ 1.4HDMI 3 ×USB 1 ×TunerekTuner DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-CSzínSzín Fekete
AudióHangszóró teljesítmény 20 WEnergiacímke 2021 Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén 135 kWh/1000 óra Energiahatékonysági osztály SDR esetén G Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén 181 kWh/1000 óra Energiahatékonysági osztály HDR esetén GSzínSzín Fekete
Így is ismerheti: UE 65 AU 7172, UE 65AU7172, UE65AU 7172
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.