Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 47 cm |
| Képátló (inch) | 19 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 129 990 Ft
További alphatronics termékek: alphatronics LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 47 cm |
| Képátló (inch) | 19 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x5W |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| PVR támogatás | Van |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Csatlakozók | HDMI PC PC audió (Jack) bemenet USB csatlakozó Koaxiális hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 43.8 cm |
| Magasság (talppal) | 30.8 cm |
| Mélység (talppal) | 17.5 cm |
| Tömeg (talppal) | 2.9 kg |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.