

Hatalmas készlet, gyors szállítás, kártyás fizetés
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Teljesítmény | 3000 W |
| Légtartály mérete | 90 l |
| Maximum nyomás | 10 bar |
| Szívóteljesítmény | 590 l/min |
| Kimenő légmennyiség | 417 l/min |
| Fordulatszám | 1150 /perc |
| Szélesség | 112 cm |
| Magasság | 92 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 355 290 Ft
További Güde termékek: Güde Kompresszor
| Teljesítmény | 3000 W |
| Légtartály mérete | 90 l |
| Maximum nyomás | 10 bar |
| Szívóteljesítmény | 590 l/min |
| Kimenő légmennyiség | 417 l/min |
| Fordulatszám | 1150 /perc |
| Szélesség | 112 cm |
| Magasság | 92 cm |
| Mélység | 44.5 cm |
| Tömeg | 79 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.