| Teljesítmény | 3000 W |
| Légtartály mérete | 200 l |
| Maximum nyomás | 10 bar |
| Szívóteljesítmény | 486 l/min |
| Kimenő légmennyiség | 340 l/min |
| Fordulatszám | 1300 /perc |
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság | 96 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 427 900 Ft
További Chicago Pneumatic termékek: Chicago Pneumatic Kompresszor
| Teljesítmény | 3000 W |
| Légtartály mérete | 200 l |
| Maximum nyomás | 10 bar |
| Szívóteljesítmény | 486 l/min |
| Kimenő légmennyiség | 340 l/min |
| Fordulatszám | 1300 /perc |
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság | 96 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Tömeg | 136 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.