| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A+++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| SEER | 8.5 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A++ |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 239 900 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Klíma, légkondi
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A+++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| SEER | 8.5 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 4.1 kW |
| SCOP | 4.6 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.