

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5 kW |
| SEER | 6.50 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 429 840 Ft
További Mitsubishi termékek: Mitsubishi Klíma, légkondi
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5 kW |
| SEER | 6.50 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 5.4 kW |
| SCOP | 4.30 |
Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 47 dB |
Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 51 dB |
Méretek | |
| Szélesség(beltéri) | 83.8 cm |
| Magasság(beltéri) | 28 cm |
| Mélység(beltéri) | 22.8 cm |
| Tömeg (beltéri) | 9 kg |
| Szélesség(kültéri) | 80 cm |
| Magasság(kültéri) | 55 cm |
| Mélység(kültéri) | 28.5 cm |
| Tömeg (kültéri) | 35 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.