| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A+++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2.6 kW |
| SEER | 9 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+++ |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 409 900 Ft
További Midea termékek: Midea Klíma, légkondi
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A+++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2.6 kW |
| SEER | 9 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+++ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 4.1 kW |
| SCOP | 5.3 |
Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 58 dB |
Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 59 dB |
Méretek | |
| Szélesség(beltéri) | 89.5 cm |
| Magasság(beltéri) | 29.8 cm |
| Mélység(beltéri) | 24.8 cm |
| Tömeg (beltéri) | 13 kg |
| Szélesség(kültéri) | 80 cm |
| Magasság(kültéri) | 55.4 cm |
| Mélység(kültéri) | 33.3 cm |
| Tömeg (kültéri) | 36.4 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.