| Típus | Kazettás split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 7 kW |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 8 kW |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 841 248 Ft
További Gree termékek: Gree Klíma, légkondi
| Típus | Kazettás split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 7 kW |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 8 kW |
Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 42 dB |
Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 56 dB |
Méretek | |
| Szélesség(beltéri) | 84 cm |
| Magasság(beltéri) | 24 cm |
| Mélység(beltéri) | 84 cm |
| Tömeg (beltéri) | 26 kg |
| Szélesség(kültéri) | 98 cm |
| Magasság(kültéri) | 79 cm |
| Mélység(kültéri) | 42.7 cm |
| Tömeg (kültéri) | 67 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.