

| Sütőedény kapacitása | 1.5 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Programok száma | 15 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 36 465 Ft
További Mesko termékek: Mesko Kenyérsütő
| Sütőedény kapacitása | 1.5 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Programok száma | 15 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Van |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.