
| Fogyasztás | 800 W |
Funkciók | |
| Biztonsági kikapcsolás | Nincs |
| Egyoldali sütés | Nincs |
| Olvasztási funkció | Van |
| Zsemlemelegítő | Nincs |
| Automatikus szeletkiemelés | Van |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 8 841 Ft
További Tristar termékek: Tristar Kenyérpirító
| Fogyasztás | 800 W |
Funkciók | |
| Biztonsági kikapcsolás | Nincs |
| Egyoldali sütés | Nincs |
| Olvasztási funkció | Van |
| Zsemlemelegítő | Nincs |
| Automatikus szeletkiemelés | Van |
Méretek | |
| Méretek (MaxSzxMé) | 27 x 17 x 15 cm |
További tulajdonságok | |
| Pirítható szeletek száma | 2 |
| Morzsatálca | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.