
Megbízható minőség, kihagyhatatlan kedvezmények.

Megbízható modellek remek áron, egyenesen az importőrtől.
| Típus | Kályha |
| Teljesítmény | 13 kW |
| Fatüzelés | Nem |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Nem |
| Pellet tüzelés | Igen |
| Elektromos kandalló | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 518 490 Ft
További WENTOREX termékek: WENTOREX Kályha, kandalló
| Típus | Kályha |
| Teljesítmény | 13 kW |
| Fatüzelés | Nem |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Nem |
| Pellet tüzelés | Igen |
| Elektromos kandalló | Nem |
| Fáradtolaj kályha | Nem |
| Füstcső átmérője | 80 mm |
| Szélesség | 51 cm |
| Magasság | 102 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Tömeg | 120 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.