| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | F |
| Éves energiafogyasztás | 320 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 229 900 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Hűtőszekrény, hűtőgép
Kb. 25% extra kapacitás + 10 cm szélességgel *A Top Mount akár nettó 317 liter hűtőtér kapacitással és 106 liter fagyasztó kapacitással biztosítja a friss ételek tárolására szolgáló helyet.
* összehasonlítva az 1,89 m magassággal és 60 cm szélességgel (W7 811O OX, TTL Net L 339)
A hűtőszekrényben lévő intelligens érzékelők nyomon követik a hőmérsékletet és csökkentik annak ingadozásait, hogy biztosítsák az ételek tárolásához szükséges optimális szintet. A Total NoFrost technológia automatikusan szárítja a levegőt a fagyasztóban, ennek köszönhetően nem kell időt fordítania a fagyasztó leolvasztására, a fagyasztott termékek nem tapadnak a falra, a címkék olvashatók maradnak, és az élelmiszer tárolására szolgáló hely mindig tiszta marad.
A 6. Érzék Control technológia valós időben biztosítja a folyamatos hőmérsékletszabályozást, azonnal reagál az ingadozásokra és gyorsan beállítja a megfelelő hőmérsékletet az ételek frissességének fenntartása érdekében, emellett minimalizálja a fagyasztó hőmérsékleti ingadozásait és csökkenti a fagyasztó égetéseit, megvédve az ételek színét a minőségromlását.
A fiók belsejében a páratartalmat a csúszka mozgatásával állíthatja be. Semmi sem megy kárba, és a gyümölcsök és zöldségek akár 15 napig frissek maradnak.*
* Figyelembe véve a gyümölcsök és zöldségek átlagos súlyvesztését és vizuális minőségét. Belső vizsgálati eljárás.
A FreshBox 0 ° rekesz a hűtőszekrény felső részében található külön fiók, amely a legérzékenyebb ételeket 0 ° C körül (-1 ° C / + 2 ° C) tárolja, minimális hőmérsékleti ingadozással. Ez elősegíti az élelmiszerek tápértékének, frissességének, színének és ízének hosszabb ideig történő megőrzését. Ez a speciális rekesz ideális feltételeket teremt a hús és a halak a legjobb hőmérsékleten való tárolására.
Optimalizálja az energiafogyasztást és csökkenti a hőmérsékleti ingadozást, ami javítja az élelmiszerek tartósítását.
Kis dobozok a fagyasztott ételek vagy fagylalt tárolására. Velük könnyen és gyorsan hozzáférhet.
Ennek a funkciónak a használata akkor ajánlott, amikor nagyon nagy mennyiségű fagyasztandó ételt helyez a fagyasztórekeszbe. A friss ételek fagyasztása előtt 24 órával tartsa nyomva 3 másodpercig a Fagyasztó gombot a gyorsfagyasztás funkció aktiválásához. Aktiváláskor a gyorsfagyasztás jelzése megjelenik.
A fagyasztórekesz belsejében a speciálisan mozgatható területet kifejezetten a jégtálcák elhelyezésére tervezték, hogy az összes jégkockát könnyen elérhesse.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | F |
| Éves energiafogyasztás | 320 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 180 cm |
| Mélység | 72.5 cm |
| Tömeg | 78 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 317 liter |
| Nettó fagyasztótér | 107 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 5 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 16 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 43 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.