

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 291 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 329 900 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Hűtőszekrény, hűtőgép
Nyerjen akár ~ 30% extra kapacitást + 10 cm szélességgel *, és élvezze a hűtőszekrény használatának előnyeit, mivel a fagyasztó az alsó részen helyezkedik el.
* összehasonlítva az 1,89 m magassággal és 60 cm szélességgel (W7 811O OX, TTL Net L 339)
A hűtőszekrényben lévő intelligens érzékelők nyomon követik a hőmérsékletet és csökkentik annak ingadozásait, hogy biztosítsák az ételek tárolásához szükséges optimális szintet. A Total NoFrost technológia automatikusan szárítja a levegőt a fagyasztóban, ennek köszönhetően nem kell időt fordítania a fagyasztó leolvasztására, a fagyasztott termékek nem tapadnak a falra, a címkék olvashatók maradnak, és az élelmiszer tárolására szolgáló hely mindig tiszta marad.
A 6. Érzék Control technológia valós időben biztosítja a folyamatos hőmérsékletszabályozást, azonnal reagál az ingadozásokra és gyorsan beállítja a megfelelő hőmérsékletet az ételek frissességének fenntartása érdekében, emellett minimalizálja a fagyasztó hőmérsékleti ingadozásait és csökkenti a fagyasztó égetéseit, megvédve az ételek színét a minőségromlását.
A fiók belsejében a páratartalmat a csúszka mozgatásával állíthatja be. Semmi sem megy kárba, és a gyümölcsök és zöldségek akár 15 napig frissek maradnak.**
* összehasonlítva az 1,8 m magassággal és 70 cm szélességgel T TNF 8211 OX, TTL Net L 416)
** Figyelembe véve a gyümölcsök és zöldségek átlagos súlyvesztését és vizuális minőségét. Belső vizsgálati eljárás.
A FreshBox 0 ° rekesz a hűtőszekrény felső részében található külön fiók, amely a legérzékenyebb ételeket 0 ° C körül (-1 ° C / + 2 ° C) tárolja, minimális hőmérsékleti ingadozással. Ez elősegíti az élelmiszerek tápértékének, frissességének, színének és ízének hosszabb ideig történő megőrzését. Ez a speciális rekesz ideális feltételeket teremt a hús és a halak legjobb hőmérsékleten való tárolására.
Optimalizálja az energiafogyasztást és csökkenti a hőmérsékleti ingadozást, ami javítja az élelmiszerek tartósítását.
Speciális tároló a könnyű hozzáféréshez és a palackok tárolásához, anélkül, hogy a polcon extra helyet pazarolna.
Készítsen különféle kombinációkat, és rendezze az elemeket a lehető legjobban, három eltávolítható fiókkal.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 291 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 195 cm |
| Mélység | 75.5 cm |
| Tömeg | 84 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 309 liter |
| Nettó fagyasztótér | 153 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 12 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 19 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 37 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.