| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 147 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 249 900 Ft
További Liebherr termékek: Liebherr Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 147 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-ST |
Funkciók | |
| No Frost | Nem |
| Antibakteriális védelem | Van |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 57 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömeg | 54 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 102 liter |
| Nettó fagyasztótér | 16 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 2 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 9 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Ventilátor | Van |
| Zajszint | 37 dB |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.