
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 201 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST-T |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 180 320 Ft
További Indesit termékek: Indesit Hűtőszekrény, hűtőgép
Új design - Megkülönböztető és felhasználóbarát kialakítás
Megújult belső terek, amelyek jobb minőségérzetet és felhasználóbarát kialakítást kínálnak.
Total No Frost - Megakadályozza a jégképződést a fagyasztótérben
A Total No Frost szellőzőrendszer a hideg levegő tökéletes keringését biztosítja mindkét részben, megakadályozva a jégképződést. Ez megteremti az ideális feltételeket az ételek frissességének hosszabb megőrzésére.
40% -kal gyorsabb hőmérséklet * helyreállítás az ételek minőségének hosszabb megőrzése érdekében. A PUSH & GO garantálja az állandó ideális hőmérsékletet, még akkor is, ha a hűtőszekrény teljesen tele van élelmiszerrel.
A FreshSpace+ egy mély fiók, csúszka szabályzóval, hogy mindig be tudja állítani az ideális páratartalom-szintet a gyümölcsök és zöldségek számára.
Az ExtraFresh 0 ° C egy dedikált fiók, amely garantálja a legjobb környezetet a kényes ételek, mint pl. halak és húsok számára. A 0 ° körüli hőmérsékletnek köszönhetően ideális hely a kényes élelmiszerek frissességének megőrzésére.
A Pick & Go kihasználja azt a helyet, amelyet általában nem használnak (a polc alatt). Vízszintesen csúszik, kivehető, és ebéd dobozként az asztalhoz vagy az irodába / iskolába vihető. Használható mikrohullámú sütőben étel melegítésre, és mosogatógépben is tisztítható.
Az ajtóban lévő polcok mozgathatók így a különféle formájú és magasságú tárgyak befogadására is alkalmasak, valamint a hűtőszekrényben lévő hely optimalizálását is lehetővé teszik.
Ellenálló üvegpolcok, amelyek nehéz tárgyakat is elbírnak, anélkül, hogy sérülnének. A speciális anyagnak köszönhetően a polcok akár 100 kg terhelést is képesek elbírni.
A teljes multiflow technológia a hátsó falon lévő páratartalmat visszavezeti a hűtőtérbe, ezzel nedvesen tartja a levegőt, és tökéletes környezetet biztosít a ételek frissentartásához.
A palacktartó könnyű hozzáférést, és rendezett tárolást tesz lehetővé, miközben maximalizálja a kihasználható teret.
A modern, integrált fogantyú egyedi és felhasználóbarát dizájnt biztosít hűtőszekrényének.
A külső, könnyen elérhető érintőképernyőn néhány kattintással beállíthatóak a hűtőszekrény működésének paraméterei. A gyors vezérlés, a hőmérséklet beállítása, valamint a PUSH & GO gomb megkönnyíti az Ön életét.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 201 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST-T |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 189 cm |
| Mélység | 65.5 cm |
| Tömeg | 80 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 197 liter |
| Nettó fagyasztótér | 98 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 11 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 8 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.