További Gorenje termékek: Gorenje Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 192 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 192 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók | |
| No Frost | Igen |
| Antibakteriális védelem | Van |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 194 cm |
| Mélység | 66.1 cm |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 204 liter |
| Nettó fagyasztótér | 96 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 10 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 37 dB |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
NoFrost Plus3D-s légkeringetés (ventilátor)Multiflow 360°: Multi 3D levegőbefúvásEcoMode energiatakarékos üzemmódIgenHűtőtér felszereltségePalacktartó polcÜvegtartó rácsPalacktartó az ajtóbanÜvegtartó polc rögzítő ujjacskákkalZöldségtároló fiókIgenPolcok a hűtőajtóban2 ajtópolcBelső világításLED csík a hűtőrész plafonjánÁthelyezhető polcok száma2 darabÜvegpolcok4 darabTojástartó1/8
Pince (0 fokos rekesz)ConvertFreshZone több hőmérsékletre is beállítható frissen tartó rekeszFagyasztórész felszereltségeJégkockatartó 1 normál jégkockatartóFagyasztórekesz 3 rekeszFagyasztótér világításVilágítás nélküli kivitelTechnikai adatokZajszint37 dB(A)Kompresszorok száma1 inverteres kompresszorHűtőfolyadék/gáz/ < /p>R600AKülönálló hűtőrendszerek száma1Tápfeszültség
220-240 VFrekvencia50 HzCsatlakoztatási teljesítmény80 WGaléria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.