


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 243 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 169 900 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Hűtőszekrény, hűtőgép
NOFROST PLUS TECHNOLÓGIA
Nincs több fárasztó leolvasztás
Az egyik legjobb hűtési rendszer a piacon, amit a készülék fagyasztójába építettünk, mivel egyszerre szünteti meg a jegesedést a fagyasztóban, tartja alacsonyan annak energiafogyasztását, miközben ideális mikroklímát alakít ki a normáltérben a friss élelmiszerek számára. Az ionizált levegő keringetése megakadályozza az ételek kiszáradását és megőrzi vitamin- és ásványianyag-tartalmukat.
A Gorenje ION generációs sorozatába tartozó hűtőkben a LED világításnak két óriási előnye van: esztétika és hatékonyság. Kitűnő fény sugárzása mellett figyelemre méltó a hatékonysága is. Élettartama háromszor hosszabb a hagyományos izzóknál és tízszer kevesebb energiát fogyaszt.
Nagy fiók a hűtőszekrényben a zöldségek és gyümölcsök számára. Beállíthatod a páratartalom szintjét a fiókon belül a HumidityControl rendszer segítségével, így a zöldségek és a gyümölcsök hosszú ideig frissek, táplálóak és ropogósak maradnak.
A gyorsfagyasztás funkció -24 °C-on fagyasztja le az élelmiszert, megőrizve az abban levő ásványi anyagok legjavát. A hőmérséklet automatikusan lecsökken -24°C-ra és állandó marad a következő 50 órán át, majd mélyhűtő visszaáll az eredetileg beállított hőmérsékletre.
A 15 éves, vagy annál idősebb készülékek akár háromszor több energiát fogyasztanak, mint az újak. Az új Gorenje modellek kiváló hőszigeteléssel, valamint továbbfejlesztett ajtótömítéssel, élvonalbeli hűtőrendszer-alkatrészekkel és elektronikus szabályozással rendelkezek, melyek a lehető legkevesebbre csökkentik az áramfelhasználást.
A MultiFlow 360°-os szellőzőrendszer egyenletesen osztja el a levegőt a hűtőtérben, így biztosítva az optimális levegőáramlást és a legjobb tárolási feltételeket az élelmiszerek számára.
Ez a fiók egyszerűen átalakul hal- és húsfiókból gyümölcs- és zöldségfiókká, így könnyedén tárolhatod az összes frissen tartandó terméket.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 243 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 59 cm |
| Tömeg | 60 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 207 liter |
| Nettó fagyasztótér | 97 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 9 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 16 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.