
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 139 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 79 750 Ft
További Candy termékek: Candy Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 139 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Funkciók | |
| No Frost | Nem |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 2 db |
Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 58 cm |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 95 liter |
| Nettó fagyasztótér | 14 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 2.4 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 9 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Sötétszürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.