

| Teljesítmény | 1800 W |
| Fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hideg levegő fokozat | Van |
| Ionos kondícionálás | Van |
| Diffúzor | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Összecsukható | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 50 290 Ft
További Philips termékek: Philips Hajszárító
| Teljesítmény | 1800 W |
| Fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Hideg levegő fokozat | Van |
| Ionos kondícionálás | Van |
| Diffúzor | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Összecsukható | Nem |
| Akasztógyűrű | Van |
| Tömeg | 0.69 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.