| Típus | Akkumulátoros fűnyíró |
| Akkufeszültség | 42 V |
| Vágószélesség | 42 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 30 - 80mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 70 L |
| Tömeg | 30.3 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 199 900 Ft
További AL-KO termékek: AL-KO Fűnyíró
| Típus | Akkumulátoros fűnyíró |
| Akkufeszültség | 42 V |
| Vágószélesség | 42 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 30 - 80mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 70 L |
| Tömeg | 30.3 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.