
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25


50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 15 Hz |
| Max. frekvencia | 22000 Hz |
| Érzékenység | 100 dB |
| Névleges impedancia | 46 Ohm |
| Kábelhossz | 120 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 13 550 Ft
Használható telefonhoz , Pc-hez asztali számítógéphez, és X Box kon...
1) Számomra az, hogy tudom, hogy a 3. 5 mm Jack chatlakozó miatt ez...
További SoundMagic termékek: SoundMagic Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 15 Hz |
| Max. frekvencia | 22000 Hz |
| Érzékenység | 100 dB |
| Névleges impedancia | 46 Ohm |
| Kábelhossz | 120 cm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 102 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.