| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 22 Hz |
| Max. frekvencia | 17500 Hz |
| Érzékenység | 107 dB |
| Névleges impedancia | 20 Ohm |
| Kábelhossz | 160 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 44 000 Ft
További Shure termékek: Shure Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 22 Hz |
| Max. frekvencia | 17500 Hz |
| Érzékenység | 107 dB |
| Névleges impedancia | 20 Ohm |
| Kábelhossz | 160 cm |
| Mikrofon | Nincs |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 30 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.