| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Edzett üveg |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 7.4 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Igen |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 169 901 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Főzőlap
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Edzett üveg |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 7.4 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Igen |
Funkciók | |
| Maradékhő kijelzés | Van |
| Gyermekzár | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 52.5 cm |
| Vastagság | 5.4 cm |
| Tömeg | 8.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.