
Minden beépíthető főzőlap ingyenes szállítással!


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szikragyújtás | Nem |
| Összteljesítmény | 7.35 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 212 900 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Főzőlap
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szikragyújtás | Nem |
| Összteljesítmény | 7.35 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Igen |
| Hagyományos (nem indukciós) kerámia főzőlap | Nem |
Funkciók | |
| Maradékhő kijelzés | Van |
| Gyermekzár | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 78 cm |
| Mélység | 52 cm |
| Vastagság | 4.4 cm |
| Tömeg | 12.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.