| Típus | Jazz/Félakusztikus |
| Balkezes/Jobbkezes | Jobbkezes |
| Húrok száma | 6 db |
| Menzúra | 628 mm |
| Rádiusz | 15" |
| Test | Juhar |
| Nyak | Juhar |
| Fogólap | Egyéb |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 257 900 Ft
További Hagstrom termékek: Hagstrom Elektromos gitár
| Típus | Jazz/Félakusztikus |
| Balkezes/Jobbkezes | Jobbkezes |
| Húrok száma | 6 db |
| Menzúra | 628 mm |
| Rádiusz | 15" |
| Test | Juhar |
| Nyak | Juhar |
| Fogólap | Egyéb |
| Hangszedő | Humbucker |
| Tok | Nincs |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.