Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/2.3" |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Valós felbontás | 16 Mpix |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 174 900 Ft
További Zoom termékek: Zoom Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/2.3" |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Valós felbontás | 16 Mpix |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 |
Optika | |
| Képstabilizátor | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
| A/V bemenet | Nincs |
| A/V kimenet | Van |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Komponens kimenet | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Mélység | 159 mm |
| Tömeg | 367 g |
Kijelző | |
| LCD kijelző mérete | 2" |
| Érintőképernyős kijelző | Nincs |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Nem |
| SDHC | Nem |
| SDXC | Nem |
| Micro SD | Igen |
| Memory Stick | Nem |
| Compact Flash | Nem |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Segédfény | Nincs |
| Vaku | Nincs |
| Fényképező funkció | Nincs |
| Kereső | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.