
PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Szenzor típusa | CMOS |
| Felvételi mód | Full HD kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Felbontás | 2.26 Mpix |
| Valós felbontás | 2.26 Mpix |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 |
Optika |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 9 079 890 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Felvételi mód | Full HD kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Felbontás | 2.26 Mpix |
| Valós felbontás | 2.26 Mpix |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 |
Optika | |
| Képstabilizátor | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| A/V bemenet | Nincs |
| A/V kimenet | Nincs |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Komponens kimenet | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 102 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Mélység | 113 mm |
| Tömeg | 1100 g |
Kijelző | |
| Érintőképernyős kijelző | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Segédfény | Nincs |
| Vaku | Nincs |
| Kereső | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.