
PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Felbontás | 9.84 Mpix |
| Valós felbontás | 8.85 Mpix |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 680 890 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Felbontás | 9.84 Mpix |
| Valós felbontás | 8.85 Mpix |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 |
| Felbontás Foto módban | 8.29 Mpix |
Optika | |
| Képstabilizátor | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
| A/V bemenet | Nincs |
| A/V kimenet | Nincs |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Komponens kimenet | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 144 mm |
| Magasság | 153 mm |
| Mélység | 179 mm |
| Tömeg | 1430 g |
Kijelző | |
| LCD kijelző mérete | 4" |
| LCD felbontása | 1230000 pixel |
| Érintőképernyős kijelző | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Igen |
| SDHC | Igen |
| SDXC | Igen |
| Micro SD | Nem |
| Memory Stick | Nem |
| Compact Flash | Igen |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Segédfény | Nincs |
| Vaku | Nincs |
| Fényképező funkció | Van |
| Kereső | Van |
| Wi-Fi | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Super 35 mm típusú CMOSRendszerRGB primer színszűrő (Beyer minta)Teljes érzékelőnkénti pixelszámKb. 9,84 megapixel (4206×2340)Hasznos képpontok száma/érzékelőKb. 8,85 megapixel (4096×2160): 4096×2160 vagy 2048×1080 felbontás kiválasztása esetén
Kb. 8,29 megapixel (3840×2160): 3840×2160 vagy 1920×1080 felbontás kiválasztása eseténJel-zaj arány50,00 Hz-es üzemmódban: 53 dB (jellemző)
[3840×2160/25,00P, Canon Log 3 beállításon alapuló ISO 800 érzékenység (dinamikatartomány 1600%), HDMI-kimenet]Dinamikatartomány13 fokozatú (Canon Log3)KépfeldolgozóTípusDual DIGIC DV6ObjektívBajonettzárCanon EF-bajonettObjektívnagyító tényező (EF bajonettes objektívekhez, beleértve a Cinema prímobjektíveket)4096×2160 vagy 2048×1080 felbontásnál: tényleges fókusztávolság × kb. 1,460
3840×2160 vagy 1920×1080 felbontásnál: tényleges fókusztávolság × kb. 1,534Cserélhető bajonettzárVan, bajonettváltás PL bajonettre a Canon szervizközponton keresztül lehetséges (fizetős szolgáltatás)Periférikus világításkorrekcióVan, kompatibilis objektívekkelND-szűrőEgyszín
Így is ismerheti: EOS C 200 Body 2215 C 003 AA, EOSC200Body2215C003AA, EOS C200 Body (2215C003 AA)
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.