| Felbontás | 203 dpi |
| Színes nyomtatás | Nincs |
| Kártyanyomtatás | Nincs |
| Kijelző | Nincs |
| USB port | Van |
| Soros port | Nincs |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Ethernet | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 79 146 Ft
További Citizen termékek: Citizen Címkézőgép, címkenyomtató, kártyanyomtató
| Felbontás | 203 dpi |
| Színes nyomtatás | Nincs |
| Kártyanyomtatás | Nincs |
| Kijelző | Nincs |
| USB port | Van |
| Soros port | Nincs |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Ethernet | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Áramellátás | Hálózati adapter |
| Maximális szalagszélesség | 58 mm |
| Nyomtatási sebesség | 80 mm/mp |
| Nyomtató méretei | 106 x 170 x 116.5 mm |
| Nyomtató tömege | 0.63 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.