

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Lemez lejátszás | Nincs |
| Méret | 2 DIN |
| Kijelző mérete | 6.8" |
| Érintőképernyő | Igen |
| Maximális teljesítmény | 4 x 50 W |
| RCA kimenet | Van |
| DivX támogatás | Nincs |
| GPS | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 155 571 Ft
További Kenwood termékek: Kenwood Autó-multimédia
| Lemez lejátszás | Nincs |
| Méret | 2 DIN |
| Kijelző mérete | 6.8" |
| Érintőképernyő | Igen |
| Maximális teljesítmény | 4 x 50 W |
| RCA kimenet | Van |
| DivX támogatás | Nincs |
| GPS | Nincs |
| USB csatlakozó | Van |
| Bluetooth | Van |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Rádió | Van |
| Távirányító | Nincs |
Támogatott lemezformátumok | |
| CD lejátszás | Nincs |
| DVD lejátszás | Nincs |
Támogatott audio kodekek | |
| MP3 | Van |
| WMA | Van |
| AAC | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.