| Gépjármű kategória | Személygépkocsi |
| Típus | Nyári gumi |
| Szélesség | 205 |
| Magasság | 55 |
| Átmérő | R16 |
| Súlyindex | 91 (615 kg) |
| Sebesség index | H (210 km/h) |
| Üzemanyag-takarékossági osztály | B |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 47 271 Ft
További Pirelli termékek: Pirelli Autó gumiabroncs
| Gépjármű kategória | Személygépkocsi |
| Típus | Nyári gumi |
| Szélesség | 205 |
| Magasság | 55 |
| Átmérő | R16 |
| Súlyindex | 91 (615 kg) |
| Sebesség index | H (210 km/h) |
| Üzemanyag-takarékossági osztály | B |
| Fékút nedves úton | B |
| Gördülési zaj | 70 dB |
| Defekttűrő gumi | Nem |
| Megerősített gumi | Nem |
| Elektromos autókhoz | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.