Sony Központi Szalon

H.G. Sonitron Kft.
Alapítás éve:
1995
Cím:
1053 Budapest, Kecskeméti u. 4. (Hagyományos bolt)
Tel.:
361317-4974
Fax:
3613174974
4.5
Bemutatkozás
Üzletünk 1995 óta áll a tisztelt vásárlók rendelkezésére a SONY szórakoztatóelektronikai termékeinek lehető legszélesebb választékával. Weboldalunk segítségével Ön már nem csak személyesen vásárolhatja meg kedvenc termékét, hanem néhány egérkattintással interaktívan, online is megteheti ezt. Reméljük honlapunk kellőképpen informatív és áttekinthető ahhoz, hogy könnyűvé tegye az Ön számára a választást, és eléggé könnyen kezelhető ahhoz, hogy megrendelését egyszerűen, zökkenőmentesen eljuttathassa hozzánk. Természetesen emellett üzletünk továbbra is nyitva tart, és szeretettel várja régi és leendő új vásárlóit személyesen is.
Weboldalon elérhető szolgáltatások
Telefon
E-mail
Fax
Vélemények

Írjon véleményt a(z) Sony Központi Szalon boltról!

A vélemény elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy megadott e-mail címét az Online Comparison Shopping Kft. (H-1074 Budapest, Rákóczi út 70-72; Árukereső.hu) adatkezelőként kezelje. Az adatkezelésről további tájékoztatások itt érhetőek el.

Vélemény elküldése
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT
Értékelés

88.9 %
11.1 %
Összes vélemény
Vásárlói vélemény

Hozzáértő, szakavatott, segítőkész munkatársak, korrekt információk, élő demonstráció. Azonnali személyes áruátvétel vásárlás után.

Vásárlói vélemény

Nagyon kedvesek és segítőkészek! Bármilyen változás van egy rendelésben tudatják az emberrel valamilyen módon. Csak pozitív tapasztalataim vannak!

Vásárlói vélemény

Raktáron lévő terméket 5 nap után se küldték, másodszori megkeresésükre, egy mesével leráztak...

Vásárlói vélemény

Hozzáértő szakemberek, kedves kiszolgálás! Nálam 5 csillag!

Vásárlói vélemény

PS5-öt vettem tőlük, és a várakozási idő alatt végig nagyon segítőkészek voltak.
Akár email-ben, akár telefonon érdeklődtem, hogy hol tartok a sorban, vagy mi a helyzet a készletekkel, mindig konkrét adatokkal is segítettek (hányadik vagyok a sorban, az adott héten hány PS5 fog érkezni, stb). Ja és azon kevés kivételek egyike, ahol az ajánlott fogyasztói áron árulták a konzolt, szóval

Vásárlói vélemény

Felhívtam az üzletet, hogy biztosan van-e náluk az általam kinézett termék, azt mondták igen, majd ráfrissítettem az oldalra és megemelték annak árát.

Vásárlói vélemény

Sony KD-65G9B.. Televízió.. Rendelés 2020. 01. 21.... Vásárlás előtt telefonon érdeklődtem. Nagyon kedvesen, profi módon tájékoztattak a termékről... Rendelés után azonnal felvették velem a kapcsolatot telefonon, és másnap ki is volt szállítva a készülék. Gyönyörűen működik, számlák, papírok mellékelve.. Az sem mellékes, hogy jelenleg a piaci ár alsó szegmensében kínálták értékesítésre.

Vásárlói vélemény

Egy SONY MDR-1AM2-es fejhallgatót rendeltem. 1 nap alatt megérkezett sérülés nélkül. Nagyon elégedett vagyok a bolttal, csak ajánlani tudom!

Vásárlói vélemény

Rugalmatlan, és a WestEnd Sony bolthoz képest drága is.

Vásárlói vélemény

Sajnos nem jó tapasztalatról kell beszámolnom. Az alkalmazottak jó fejek és kedvesek, de a főnök lekezelő és rugalmatlan. A fogyasztói jogokat semmibe veszik. Senkinek nem ajánlom ezt a helyet.

Üzletek és átvételi pontok

Üzletek

Sony Központi Szalon(hagyományos bolt)
Cím: 1053 Budapest, Kecskeméti u. 4.
Térkép » | Megközelítés »
Telefon: 361317-4974
Megközelítés:
Javasolt útvonal:
Üzletek és átvételi pontok
SONY KÖZPONTI SZALON
1053 Budapest, Kecskeméti u. 4.