M3 DIGITAL

M3 DIGITAL KFT
Alapítás éve:
2012
Cím:
1107 Budapest, Fogadó Utca 3 (Hagyományos bolt)
Skype:
Tel.:
06-1-7000737
4.5
Bemutatkozás
Az oldalainkon megtelálható SYNAPS, AMIKO, OPTIBOX, TRIAX, HIRSCHMANN, TECHNISAT, WAYTEQ, EMITOR, INVERTO, TELEVES, TPLINK, GIBERTINI, ALMA, stb. termékek megvásárolhatók a web áruházon keresztül, de átvehetők személyesen is a telephelyünkön. A termékek nagy része készleten van, 9-17 óra között azonnal elvihetők Hétfő-péntekig. Reméljük találnak maguknak megfelelő árú és minőségű terméket kínálatunk közül. A Készülékek megnézhetők személyesen az irodánkban, és van lehetőség a kipróbálásukra is.

A termékek viszont értékesítése céljából, viszonteladók, szerelők, webáruházak, antenna és vegyes elektromos boltok jelentkezését is várjuk telefonon, vagy e-mail en keresztül,
De személyesen is szívesen látjuk önöket az irodánkban. Viszonteladók, szerelők részére kiszállítunk 500 kg súly határig raklapos tételt is.
Viszonteladóink részére jelentős árelőnyt biztosítunk a gyors kiszolgálás mellett. Reméljük önöket is partnereink között találjuk hamarosan.
Weboldalon elérhető szolgáltatások
Rendelési módok: Webshop
Telefon
E-mail
Vélemények

Írjon véleményt a(z) M3 DIGITAL boltról!

A vélemény elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy megadott e-mail címét az Online Comparison Shopping Kft. (H-1074 Budapest, Rákóczi út 70-72; Árukereső.hu) adatkezelőként kezelje. Az adatkezelésről további tájékoztatások itt érhetőek el.

Vélemény elküldése

0.0 %
12.2 %
Összes vélemény
Vásárlói vélemény

Jó példa arra, hogy egy ügyfélszolgálati munkatárs tönkre tudja tenni az egész cég hírnevét: ma felhívtam az ügyfélszoigálatot, egy szervíz telefonszáma után érdeklődtem. Közölte a "Hölgy", hogy oda forduljak, ahol a terméket vettem, meglehetősen nyegle és lekezelő stílusban. Hangsúlyozom, hogy csak egy telefonos elérhetőség után kutattam, nem konkrét problémával kerestem. Végül is nagy

Vásárlói vélemény

Teljesen elégedett vagyok! Az árút megrendeltem, címen át tudtam venni még a rendelés napján. Az üzletben érdeklődően, segítőkészen fogadtak! Köszönöm !

Vásárlói vélemény

Hát nem tudom.. de én a második alkalommal már hogy tőlük veszek vmit.
01-08-án rendeltem egy ci+ os modult, igaz nem azt kaptam amit rendeltem de ingyen kicserélték nekem.
Sajna a TV-mel se az első se a 2. modul nem boldogult, így el kellett állnom a rendeléstől, a pénzt nagyon hamar megkaptam.
Az én leveleimre kivétel nélkül válaszoltak és mindenben segítettek, telefont is felvet

Vásárlói vélemény

Rendeltem egy terméket, és több e-mailt is írtam. Válaszra sem méltattak...
Amikor felhívtam Őket, akkor sok várakozás után azt mondták egy "Raktáron" levő termékre, hogy nincs is raktáron, nem tudják feladni aznap... : ( Mikor panaszkodtam, olyan választ kaptam, ami miatt azonnal le is mondtam a megrendelésem, de végig sem tudtam mondani, rám csapták a telefont... : (

SENKINEK NEM

M3 DIGITAL (6 éve)

Kedves Szekeres Attila,
Köszönjük az észrevételét, de elferdíti a valóságot sajnos.

Vásárlói vélemény

Megrendeltem, tudtam átutalással fizetni, a GLS futár kiszállította másnapra a készüléket (Vu Solo2) és kész. Valahogy így kellene működnie mindenhol. Köszönöm !

Vásárlói vélemény

Értékelem és javítottak a bolt megítélésén azzal, hogy végül is megjavították a készülékeket garanciában még ha a negatív értékelésemre adott válaszuk nem is fedi teljesen a valóságot... A lényeg, hogy korrigaltak valamint elnézést kértek amit értékelendő!

Vásárlói vélemény

Gyors visszaigazolás és szállítás, széles választék, korrekt árak, remek támogatás, udvarias kiszolgálás. Ajánlatkérés és érdeklődés esetén gyors és korrekt választ adnak, akár telefonon, akár e-mailben. Többször vásároltam LNB-től kezdve a set top boxokon át a kábelig, minden egyes alkalommal elégedetten távoztam. Mindenkinek ajánlom az M3 Digitalt.

Vásárlói vélemény

Javításra vittem egy beltéri egységet a céghez... Az átvevő hölgy pár napos helybeli javítási időt ígért ha nem tudják javítani akkor kikuldik a Szlovakia-i szervizukbe. Teltek múltak a hetek, ígértek hogy hamarosan megérkezik a szervizből én pedig türelmesen vártam. Vegul 1. 5 hónap után a többszöri telefonos érdeklődésre közölték hogy ki sem küldtek a szervizbe mert nem javítható. Semm

M3 DIGITAL (6 éve)

Kedves Gyetvai Zoltán,
Tájékoztatva lett, amikor behozta a készüléket, hogy a garanciális javításra jótállási jeggyel és számlával együtt tudjuk átvenni a készülékét. Nem hozta be a számlát és a garancia jegyet csak a készüléket.
Szervizes kollégánk megnézte szívességből a készülékét, de mivel alkatrész szükséges a javításhoz ezért nem tudta megjavítani.
A számlát és a garanciajegyet csak hetekkel később hozta be, aznap elküldtük szakszervizbe a készülékét. Ezért a hosszú javítási idő.

Vásárlói vélemény

Segítőkész kedves csapat! Bármit is akarunk, maradjunk meg a telefonnál, azt egyből felveszi és válaszolnak!
Sajna a rendelés követés nem működik, folyamatosan a "függőben" státuszon van, onnan sehova.
Az üzlet részéről nem kaptam értesítést a feladásról, ezért telefonáltam de ott már készségesen mondták mikor jön.
A futár se küldött levelet, de a szállítás előtt kb, 10 perccel fel

Dani

ALMA C2200 CXE terméket vásároltam nálunk, felhívtam őket érdeklődni, mondták hogy mehetek aznap a termékért, nagyon gyorsak voltak. Ajánlom! !

Üzletek és átvételi pontok

Üzletek