Jabra Street 2 (BT3030)

Legutolsó ismert ár: 15 290 Ft 2014. 06. 18.
Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
Minden vélemény - Jabra Street 2 (BT3030)
Rendezés:
2 éve
Balog Balázs
Motorola defy tipusu telomhoz vettem megvagyok vele elégedve,csak ajánlani tudom,hibái csak esztétikában van,illetve 1 minimális praktikai hiba de ez ennyi penzert ugygondolom hogy elnezhető
Előnyök:

cserélhető füles
szép
gyors zeneváltás(1 mp)
sokáig birja aksival
extrémhajlékony gumi,szilikon házas fülhallgató ház,fémrácsboritott membránnal
nagy választékú szilikon párna szett
gyorsan feltöltődik (kb 2 óra és 5-6 óra zenét bir)

Hátrányok:

itt igazábol csak kis esztétikai hibák vannak:(nekem feher verzio van meg ebbol)
ujjlenyomatokat,maszatot gyujti a fémlap
a lánc képes hajat szőrt tépni
merüléskor sűrűn előbukkano merulest jelzo hang (5 mp-ként csippan egyet a lemerules elott 15 percel)
kis vezeteku tolto
a fulhalgatorol kopik a felirat meg minden

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
3 éve
P. Krisztián
én s5230 as telefonhoz vettem egy ilyet, NAGYON KIRÁLY a cucc csak sajnos nekem is a fülhallgató ment tönkre.... éppen keresem milyen lenne a megfelelő .....
Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
4 éve
Trinity
Szerintem nagyon jó telefon! A fenti hozzászólók véleményével ellentétben, szerintem a kamerája is jó képet készít, legalábbis az enyém igen.
Előnyök:

Bluetooth, Beépített kamera (videófelvételt is tud készíteni, nem úgy, mint pl a Samsung SGH-X650, a korábbi telóm)

Hátrányok:

Nem tudok semmit se mondani a hátrányokhoz. Egy telefonnál nem feltétlenül szükséges, h. MP+ lejátszó is legyen. - de ez csak a saját véleményem

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (13)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.