LifeStyles Skyn Extra Lubricated latexmentes óvszer extra síkosítással 3 db

LifeStyles Skyn Extra Lubricated latexmentes óvszer extra síkosítással 3 db

1 490 Ft Raktáron
Vásárlás az Árukeresőn?
Házhozszállítás: 1 990 Ft
Átvevőpont: 1 290 Ft-tól
A termék eladója:
1 490 Ft-tól 2 ajánlat
Termékvariációk: 3 db 10 db
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

 

Skyn 3 db latex mentes óvszer, extra síkostással

100% diszkréció! Gyors szállítás saját készletről!

Ország Boltja 2024 Minőségi díj II. helyezett
Mi ez?
1 490 Ft
+ 1 390 Ft szállítási díj
Raktáron

Ajánlataink a termékre

 

Skyn 3 db latex mentes óvszer, extra síkostással

100% diszkréció! Gyors szállítás saját készletről!

Ország Boltja 2024 Minőségi díj II. helyezett
Mi ez?
1 490 Ft
+ 1 390 Ft szállítási díj
Raktáron
 

Skyn 3 db latex mentes óvszer, extra síkostással

1 490 Ft
+ 1 390 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
ovszer-vasarlas.hu

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 490 Ft

További termékek a kategóriából

További LifeStyles termékek: LifeStyles Óvszer

LifeStyles Skyn Original 3 db Óvszer 1 350 Ft-tól LifeStyles Skyn Original 3 db LifeStyles Skyn Large latexmentes nagyméretű óvszer 3 db Óvszer 1 590 Ft-tól LifeStyles Skyn Large latexmentes nagyméretű óvszer 3 db Durex Real Feel 3 db Óvszer 1 225 Ft-tól Durex Real Feel 3 db LifeStyles Skyn Elite extra vékony latexmentes óvszer 3 db Óvszer 2 290 Ft-tól LifeStyles Skyn Elite extra vékony latexmentes óvszer 3 db
Termékleírás
Kiszerelés 3 db
Átmérő 53 mm
Latexmentes Igen
Ízesített Nem
Bordázott Nem
Pontozott Nem

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Termékleírás: < /p>ÓvszerSzintetikus poliizoprénből készültNem tartalmaz természetes gumi latexetSzinte alig észrevehető, valamint lágy és kellemes érzetet nyújtLifeStyles Skyn Extra Lubricated latex mentes óvszer 10 db-os csomagolásban. Ez az óvszer SKYNFEELből egy a legmodernebb technológiát megtestesítő, természetes latexet nem tartalmazó anyagból készült, amely lágy és kellemes érzetének köszönhetően szinte alig észrevehető. A termék szintetikus poliizoprénből készül, nem tartalmaz természetes gumi latexet, ezért a természetes gumi latexre ismerten vagy feltételezetten allergiás személyek is használhatják. 40%-kal több, hosszantartó és ultra sima síkosító maximális kényelmet és nagyobb élvezetet biztosít a skyn original óvszerhez képest. Figyelmeztetések: Kérjük, olvassa el figyelmesen a csomagolás belsejébe nyomtatott útmutatót, különösen, ha az óvszert anális vagy orális szexhezkívánja használni. Minden óvszer csak egyszer használható! Egyetlen fogamzásgátlási módszer sem biztosít 100%-os védelmet aterheséggel, a HIV-vel vagy a nemi úton terjedő fertőzésekkel szemben. Íme az óvszer, ami örökre megváltoztatja a biztonságos szexet! A LifeStyles® Skyn egy forradalmian új, prémium óvszer. Sensoprene-bol készült, ötvözve a prémium latex anyagok erősségét az ultravékony óvszerek előnyeivel, a SKYN to SKYN érzés érdekében. Ez közelíti meg leginkább azt az érzést, mintha nem lenne rajtad semmi!40%-kal több, hosszantartó és ultra sima síkosító maximális kényelmet és nagyobb élvezetet biztosít a skyn original óvszerhez képest. Szintetikus poliizoprénből készült
Nem tartalmaz természetes gumi latexet
Szinte alig észrevehető, valamint lágy és kellemes érzetet nyújtKérjük, olvassa el figyelmesen a csomagolás belsejébe nyomtatott útmutatót, különösen, ha az óvszert anális vagy orális szexhez kívánja használni. Minden óvszer csak egyszer használható! Egyetlen fogamzásgátlási módszer sem biztosít 100%-os védelmet a terhességgel, a HIV-vel vagy a nemi úton terjedő fertőzésekkel szemben.

Így is ismerheti: SkynExtraLubricatedlatexmentesóvszerextrasíkosítással3db

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.