Hurtel Ring Case szilikon tok ujjtámasszal és állvánnyal iPhone 12 Pro Max-hoz menta tok

Hurtel Ring Case szilikon tok ujjtámasszal és állvánnyal iPhone 12 Pro Max-hoz menta tok

1 500 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

Hurtel Ring Case szilikon tok ujjtámasszal és állvánnyal iPhone 12 Pro Max-hoz menta tok

1 500 Ft
+ 1 290 Ft szállítási díj
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
smartdiszkont.hu
Termékleírás
Ring Case szilikon tok ujjtámasszal

Szeretnéd szemmel tartani az okostelefonodat munka közben a számítógépnél? Gyakran nézel filmeket vagy beszélgetsz barátaiddal videó módban? A Ring Case szilikon tok ujjtámasszal a tökéletes megoldás számodra. Ez a funkcionális tok egyujjas fogantyúval is rendelkezik, amely állványként is szolgál. A fémes elemek lehetővé teszik, hogy mágneses tartóban tárold anélkül, hogy további rögzítőelemekre lenne szükség.

360 fokban forgatható fogantyú

A telefonod "feküdhet" hosszában, vagy maradhat hagyományos helyzetében. Hegy? Lyuk? Nem számít. A szilikon Ring Case ujjtámasszal van felszerelve, amely teljes forgatást tesz lehetővé. Ez a fajta gyűrű garantálja a teljes szabadságot az okostelefon használatában, valamint a kényelmes fogást a kézben hívások - akár videó, akár hang - során.

Színes okostelefon tok igényes ügyfelek számára

Bár az ujjtámasz a tok legérdekesebb eleme, az alapvető előnyeit sem szabad figyelmen kívül hagyni. A puha, mégis masszív szilikon szilárd felépítése, az élénk színek vagy a kiválasztott okostelefonhoz tökéletesen illeszkedő test más figyelemre méltó elemek. A Ring Case szilikon tok ujjtámasszal nem csak a kényelmes eszközhasználatot, hanem annak eredeti megjelenését is garantálja.

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.